Inżynier Systemowy ds. Bezpieczeństwa IT

Pracodawca:

Comtegra S.A.

Jesteśmy integratorem systemów informatycznych oferującym rozwiązania z zakresu konsolidacji i wirtualizacji serwerów, stacji roboczych oraz pamięci masowych. Dostarczamy rozwiązania odtwarzania danych po katastrofie (Disaster Recovery) oraz zarządzania środowiskiem IT - Cloud Computing. Od lat współpracujemy ze światowymi liderami w swojej dziedzinie: EMC, Cisco, Citrix, CheckPoint, NetApp, Quantum czy Vmware. Więcej informacji o firmie na stronie: www.comtegra.pl

Wymagania:

Szukamy osób zainteresowanych bezpieczeństwem IT, które:

  • lubią administrować systemami
  • miały doświadczenie i znają dwie z poniższych technologii: NGFW, IPS, PGP, Proxy, ochrona poczty; znajomość Symantec EndPoint Protection (SEP) będzie dodatkowym atutem
  • chcą zdobywać wiedzę i się rozwijać
  • chcą pracować z klientem zewnętrznym
a do tego mają wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane informatyczne)

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie i monitorowanie infrastruktury
  • diagnozowanie ewentualnych problemów i awarii oraz ich rozwiązywanie
  • dbanie o aktualizację, optymalizację i rekonfigurację wdrożonych rozwiązań
  • nadzór i administrowanie serwerami
  • praca na rzecz klienta
  • współpraca z innymi komórkami firmy przy wdrażaniu nowych rozwiązań
  • współpraca z działem handlowym

  • stałą pracę i elastyczne formy zatrudnienia dogodne dla kandydata
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami IT dostępnymi na rynku (własne laboratorium)
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia
  • dofinansowanie lekcji z j. angielskiego, a po okresie próbnym również karty Multisport i pakietu medycznego

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie

Wyjazdy

praca stacjonarna