Dyrektor Techniczny

Pracodawca:

ELTRIX ENERGIA Piotr Baraniak

Jesteśmy polską firmą działającą od 1994 roku. Projektujemy, realizujemy oraz serwisujemy innowacyjne rozwiązania w obszarze energetyki - często o strategicznym znaczeniu dla naszych klientów. Pozyskujemy finansowanie na projekty energetyczne. Mamy wieloletnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowane kadry wykonawcze, własne biuro projektowe oraz szerokie zaplecze eksperckie. Naszymi partnerami są światowi liderzy branżowi. Dysponujemy unikalnym na polskim rynku potencjałem umożliwiającym realizację kompleksowych projektów jako generalny wykonawca, łącząc kompetencje kilku branż: elektrycznej, sanitarnej, budowlanej, mechanicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętności zarządzania podległym zespołem
  • minimum 4 lata doświadczenia na kierowniczym stanowisku w dziale technicznym
  • biegła umiejętność zarządzania projektami
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • mile widziane Uprawnienia Budowlane - projektowe i wykonawcze
  • mile widziana biegła znajomość Ms Project

Zakres obowiązków:

  • kierowanie oraz nadzór nad pracą działu realizacji oraz przygotowania produkcji
  • przygotowywanie projektów do realizacji (wsparcie przy wycenie oraz wyborze podwykonawców)
  • pełnienie nadzoru nad realizacją projektów oraz kontraktów serwisowych
  • realizacja zadeklarowanych wyników ekonomicznych osiąganych przez dział techniczny
  • monitorowanie realizacji budżetu działu technicznego, budżetów projektów oraz budżetów kontraktów serwisowych
  • wsparcie techniczne procesów sprzedażowych

Firma oferuje:

  • praca w dynamicznym zespole nastawionym na sukces
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość awansu wewnątrz firmy
  • pakiet szkoleń
  • pakiet narzędzi adekwatnych do realizowanych działań

Miejsce podjęcia pracy

Raszyn

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, kontrakt

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne