Automatyk

Pracodawca:

Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.

Firma z branży przemysłowej czeka na błyskotliwą osobę mogącą podjąć zaraz pracę na ww. stanowisku. Praca samodzielna, odpowiedzialna, mogąca dać satysfakcję zawodową i finansową.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: automatyka, elektrotechnika, robotyka (mile widziani również absolwenci oraz studenci ostatnich lat PŁ)
  • znajomość zasad projektowania instalacji elektrycznych
  • chęć samodoskonalenia i podnoszenia kwalifikacji. Wytrwałość i konsekwencja w podejmowanych działaniach
  • znajomość języka angielskiego (dobra w mowie i w piśmie)
  • umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej w jęz. angielskim
  • umiejętność pracy w zespole, dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista, dbałość o dobrą prezencję
  • gotowość do wyjazdów, pracy w terenie, prawo jazdy
  • jest możliwe podjęcie pracy na początek w niepełnym wymiarze np.: 3-4 dni w tygodniu

Zakres obowiązków:

  • serwis i naprawa prostowników wysokoczęstotliwościowych
  • serwis i naprawy instalacji automatyki przemysłowej
  • organizowanie dorywczo prac montażu szaf i instalacji automatyki przemysłowej oraz proste prace montażowe (dorywczo)
  • projekty elektryczne z zakresu automatyki przemysłowej
  • podnoszenie kwalifikacji

  • szkolenia z dostawcami w zakresie oferty urządzeń dla przemysłu
  • szkolenia ze sprzedaży oraz utrzymywaniu kontaktów handlowych z klientami
  • dobre wynagrodzenie zależne od osobistych wyników
  • odpowiedzialne stanowisko w stabilnej firmie

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne