Specjalista Technolog Chemik

Pracodawca:

Bank Danych o Inżynierach.

Opis pracodawcy:

Międzynarodowa firma produkcyjna w branży chemicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne (Technologia Chemiczna, Inżynieria Chemiczna i Procesowa)
  • minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej
  • dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej w tym instrukcji, procedur, kart operacyjnych
  • opiniowanie dokumentacji technologicznej dla nowych wyrobów w pełnym zakresie
  • opracowywanie instrukcji stanowiskowych, instrukcji technologicznych, ruchowych
  • analiza, optymalizacja procesów oraz linii produkcyjnych, ze szczególnym naciskiem na poprawę wydajności oraz ciągłe usprawnianie procesu pod względem, bezpieczeństwa, jakości, niezawodności, produktywności: CPU, AMU, Cycle Time, OTIF, Tons per head, SRC
  • nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny technologicznej
  • wspomaganie, prowadzenie, inicjowanie, rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych (Problem solving, root cause anlysis)
  • badanie przyczyn zakłóceń technologicznych procesu produkcyjnego
  • współudział w pracach wdrożeniowych nowych wyrobów i wprowadzaniu nowych surowców i technologii
  • współudział w określaniu zdolności produkcyjnych maszyn i urządzeń
  • współudział w opracowywaniu korekt technologicznych

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

Miejsce podjęcia pracy

Cieszyn

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna