Specjalista ds. Kluczowych Klientów (produkty nN i SN)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Światowy lider z zakresu technologii dla energetyki i automatyki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika lub pokrewne)
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • aktywne prowadzenie sprzedaży produktów i systemów niskich napięć ze szczególnym uwzględnieniem projektów inwestycyjnych na terenie woj. mazowieckiego i łódzkiego
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów i systemów
  • nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • odpowiedzialność za tworzenie strategii marketingowo-cenowej dla produktów elektrycznych
  • organizacja szkoleń produktowych oraz promocji marketingowych

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne warunki pracy (premia, dodatki socjalne itp.)
  • samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • możliwość podjęcia pracy z siedzibą w Warszawie lub Łodzi

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy