Konstruktor

Pracodawca:

ESBRO

Jeśli szukasz pracy lub chcesz zmienić obecną i jesteś zorientowany na sukcesywną, ale powolną ścieżkę rozwoju swojej kariery zawodowej, jeśli jesteś osobą, która chce być częścią dużej organizacji, jeśli oczekujesz wytyczonych kierunków działań, to nie jest oferta dla Ciebie!
My, jako ESBRO stawiamy na kreatywność, innowacyjność i dynamikę!

Wymagania:

  • kreatywność w działaniu i rozwiązywaniu problemów
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu maszyn lub mechanizmów
    Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość różnych technologii produkcji
  • umiejętność przeprowadzania obliczeń wytrzymałościowych
  • znajomość języka obcego (preferowany angielski lub niemiecki)

Zakres obowiązków:

  • praca w zakresie projektowania automatycznych linii produkcyjnych, maszyn i instalacji procesowych
  • przeprowadzanie obliczeń wytrzymałościowych konstrukcji
  • nadzór nad procesem produkcji aż do finalnego efektu
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi
  • praca z oprogramowaniem MES

  • ciekawą pracę przy projektach krajowych i zagranicznych (na wszystkich etapach projektu)
  • bardzo przyjazną atmosferę pracy oraz elastyczny czas pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • szkolenia

Miejsce podjęcia pracy

Magdalenka k. Warszawy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie

Wyjazdy

praca stacjonarna