Inżynier Automatyk

Pracodawca:

KRKA Polska Sp. z o.o.

Firma KRKA-POLSKA to jedna z wiodących firm generycznych, działających na światowym rynku farmaceutycznym. Cenimy wiedzę i promujemy kreatywność. Naszym pracownikom zapewniamy optymalne warunki zatrudnienia. Innowacyjność to nasz sposób działania, a doskonałość jest naszą nieodłączną częścią.

Wymagania:

  • wykształcenie: inżynier/technik automatyk
  • 2 lata doświadczenia w pracy przy utrzymaniu lub projektowaniu systemów automatyki będzie dodatkowym atutem
  • czynna znajomość języka angielskiego
  • znajomość systemu SCADA (lub podobnego)
  • uprawnienia SEP do 1 kV

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie poprawnej i bezawaryjnej pracy systemów automatyki
  • konserwację systemów automatyki
  • kwalifikację i rekwalifikację systemów i urządzeń
  • kalibrację elementów automatyki systemów i urządzeń
  • opracowywanie i wdrażanie procedur
  • modernizację automatyki systemów i urządzeń
  • udział w montażu i rozruchu nowych systemów i urządzeń
  • praca na trzy zmiany

  • dobrze zorganizowane środowisko pracy, z możliwością realizacji swych ambicji oraz rozwoju umiejętności zawodowych. Twoje osiągnięcia zostaną zauważone, a praca odpowiednio doceniona
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dodatkowe benefity - Medicover, Multisport i ubezpieczenie na życie

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna