Programista .NET / C#

Pracodawca:

Press-Glass S.A.

Wierzymy, że wszystko co robimy przyczynia się do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych. Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie. Sposób w jaki działamy uczynił nas europejskim liderem w przetwarzaniu szkła dla budownictwa. Jeśli szukasz inspirujących wyzwań, zrób kolejny krok w swojej karierze i dołącz do naszego zespołu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - informatyczne lub student 4-5 roku
  • doświadczenie programistyczne w .NET (C#, WinForms)
  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (T-SQL)
  • znajomość Entity Framework 6
  • znajomość kontrolek DevExpress i wzorców projektowych - atut dodatkowy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • analityczne podejście do pracy
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu programistów .NET/C#
  • realizacja wdrożeń i tworzenie nowych funkcjonalności w autorskim systemie ERP
  • zapewnienie poprawności działania systemu i wsparcia dla jego użytkowników

Firma oferuje:

  • umowa o pracę na pełny etat
  • prywatna opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę
  • uczestnictwo w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • szansa zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • praca w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole

Miejsce podjęcia pracy

Nowa Wieś (okolice Częstochowy)

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne