Sales Engineer

Pracodawca:

OptiFlow Jakub Stobiecki

OptiFlow to firma świadcząca wyspecjalizowane usługi w zakresie doradztwa, doboru, dystrybucji oraz serwisu maszyn i urządzeń dedykowanych do przemysłu. Naszymi odbiorcami są zarówno małe polskie firmy, jak i międzynarodowe korporacje. Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem krajowym oraz zagranicznym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość branży komponentów procesowych
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych
  • zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i inicjatywa
  • konsekwencja w działaniu i łatwość do nawiązywania kontaktów
  • prawo jazdy kat B
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • wytrwałość w dążeniu do celu

Zakres obowiązków:

  • realizacja długo-i krótkofalowej polityki sprzedażowej firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • doradztwo techniczno-handlowe w zakresie doboru produktów firmy
  • przygotowywanie planów sprzedaży oraz raportowanie
  • analiza konkurencji
  • uczestnictwo w targach i wystawach branżowych w Polsce (sporadycznie za granicą)
  • stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i wiedzy technicznej
  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • obsługa posprzedażna klientów
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • stabilne wynagrodzenie + system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon oraz samochód służbowy
  • szeroki program szkoleń technicznych i handlowych
  • możliwość wyjazdów zagranicznych oraz udziału w wielu prestiżowych wydarzeniach branżowych
  • pracę w młodym, ambitnym zespole

Miejsce podjęcia pracy

woj. mazowieckie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie

Wyjazdy

częste wyjazdy