Specjalista ds. IT

Pracodawca:

Grupa Ożarów S.A.

Grupa Ożarów S.A. jest jedną z najbardziej innowacyjnych firm w branży produkcji cementu. Zawdzięczmy to naszej kulturze organizacyjnej, pełnemu zaangażowaniu pracowników oraz dostępowi do najlepszych technologii. Jesteśmy dumni, że należymy do irlandzkiej grupy CRH. Dzięki temu na bieżąco obserwujemy i wdrażamy rozwiązania w branży cementowej, a nasi pracownicy mogą rozwijać się w ramach międzynarodowej struktury grupy. Scementuj z nami swoją przyszłość i dołącz do naszego zespołu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne
  • znajomość modułów systemu SAP ERP w obszarach: zakupy, gospodarka materiałowa, magazynowa, remontowa
  • znajomość procesów biznesowych w obszarze zakupów, gospodarki materiałowej oraz magazynowej
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana praktyka w działach finansowo-księgowych i znajomość innych obszarów SAP (sprzedaż, finanse, środki trwałe)

Zakres obowiązków:

  • wsparcie użytkowników biznesowych w rozwiązywaniu problemów w zakresie modułów SAP Logistyka
  • wykonywanie drobnych zmian w konfiguracji SAP
  • uczestnictwo w projektach SAP
  • wykonywanie innych prac IT w zakresie wsparcia użytkowników i rozwoju systemów IT

Firma oferuje:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Miejsce podjęcia pracy

Karsy koło Ożarowa (woj. świętokrzyskie)

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna