Kierownik Działu Technicznego

Opis pracodawcy:

Międzynarodowa firma z branży materiałów budowlanych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane budowlane)
  • minimum 5 lat doświadczenia w branży budowlanej
  • mile widziane doświadczenie w doradztwie technicznym w sektorze materiałów budowlanych
  • minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • umiejętność motywowania pracowników
  • orientacja na cel
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • organizacja i nadzór nad pracą działu
  • współpraca z Działem Sprzedaży oraz orientacja na wynik
  • koordynowanie i prowadzenie szkoleń technicznych w terenie oraz na potrzeby wewnętrzne
  • współpraca z urzędami, instytucjami państwowymi
  • współtworzenie materiałów informacyjnych oraz marketingowych
  • nadzorowanie projektów
  • współpraca z czasopismami fachowymi oraz redagowanie materiałów do publikacji
  • korekta specyfikacji technicznych

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży
  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet socjalny
  • samochód służbowy

Praca w terenie; preferowane miejsce zamieszkania Polska centralna

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy