Inżynier Produktu

Pracodawca:

Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o.

Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą z branży elektrotechnicznej, liderem w technikach połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej, mającą 90 lat doświadczeń na świecie i ponad 20 lat działalności na rynku polskim. W związku z rozwojem działu produkcji kabli przemysłowych do działu rozwoju produkcji szukamy nowych osób na stanowisko Inżyniera Produktu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność czytania schematów technicznych i schematów połączeń elektrycznych
  • znajomość metod optymalizacji procesów produkcyjnych
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych lub optymalizacyjnych w środowisku produkcyjnym mile widziane

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie nowych produktów i rozwiązań technologicznych, czyli m.in.:
  • prowadzenie projektów wdrożeniowych dla nowych produktów na podstawie otrzymanej koncepcji
  • kalkulacja kosztów wytworzenia
  • dopuszczanie nowych części do produkcji
  • przenoszenie produkcji wzorów do produkcji seryjnej oraz stabilizowanie procesów produkcji nowych artykułów
  • inicjowanie działań rozwojowych i oszczędnościowych w ramach prowadzonych projektów

  • dostęp do szerokiej oferty szkoleń i innych działań rozwojowych
  • samodzielne prowadzenie projektów w środowisku międzynarodowym
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy powyżej 30 km
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • pakiet socjalny: Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, kasa pożyczkowa, kolonie dla dzieci, imprezy integracyjne

Miejsce podjęcia pracy

Nowy Tomyśl

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna