Konstruktor Mechanik

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Producent wycinarek laserowych, będący liderem pod względem najnowszych rozwiązań i wydajności maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne)
  • znajomość oprogramowania Solid Works
  • dobra znajomość zasad rysunku technicznego
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność
  • mile widziane 3-4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • konstruowanie
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • rozwijanie i udoskonalanie produktów
  • przygotowanie modeli 3D, rysunków wykonawczych i montażowych

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do nowoczesnych technologii

Miejsce podjęcia pracy

Wałcz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna