Inżynier Laboratorium Średnich Napięć

Pracodawca:

Cellpack Polska Sp. z o.o.

Opis pracodawcy:

Międzynarodowy Producent Osprzętu kablowego nn i SN.

Wymagania:

  • ukończone studia elektrotechniczne/elektroenergetyczne z tytułem inżyniera lub technikum ze specjalizacją elektrotechnika/elektroenergetyka (doświadczenie w średnich napięciach mile widziane)
  • znajomość pakietu MS Office i bezproblemowa obsługa komputera
  • dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • znajomość kabli i produktów z zakresu średnich napięć, jak również kabli elektroenergetycznych
  • znajomość polskiego mile widziana

Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

  • uczestnictwo w rozwoju, projektach, badaniach produktów z zakresu średnich napięć według norm niemieckich i międzynarodowych
  • wsparcie w utrzymaniu funkcjonowania laboratorium wysokich napięć w Radebergu z naciskiem na odpowiedzialność za naprawy i bezpieczeństwo pracy
  • w perspektywie: odpowiedzialność własna za fachowość i organizację badań w laboratorium wysokich napięć (stanowisko kierownicze)
  • planowanie, przygotowanie, przeprowadzenie i dokumentowanie badań elektrycznych zgodnie z zaleceniami dotyczącymi norm i produktów średnich napięć
  • przygotowanie odcinków probierczych, montaż prototypów i aktywny udział w wspólnej współpracy razem z kolegami
  • wsparcie w utrzymaniu, naprawach, kalibracji urządzeń i instalacji w laboratorium wysokich napięć
  • utrzymanie funkcjonowania laboratorium wysokich napięć w Radebergu z naciskiem na odpowiedzialność za naprawy i bezpieczeństwo pracy
  • odpowiedzialność za fachowość i bezpieczeństwo badań w laboratorium wysokich napięć
  • kalibracji, utrzymanie i naprawy urządzeń i jak również przeprowadzenie okresowych badań kontrolnych
  • planowanie, przygotowanie, przeprowadzenie i dokumentowanie elektrycznych badań wewnętrznych jak również we współpracy i dla zewnętrznych instytutów
  • planowanie, koordynacja i zarządzanie dostępnością urządzeń w zależności od prowadzonych projektów
  • prowadzenie magazynu materiałów, magazynu prototypów i związane z tym prace logistyczne
  • prezentacja urządzeń przed klientami i partnerami strategicznymi
  • znajomość i aktualna wiedza dotycząca aktualnych norm

  • ciekawą pracę wspartą pakietem szkoleń przygotowujących do podjęcia pracy
  • docelowo stała umowę o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym
  • niezbędne narzędzia
  • ambitny poziom wynagradzania

Miejsce podjęcia pracy

Radeberg, Niemcy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne