Inżynier Procesu Produkcji Elektroniki

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Firma o ugruntowanej pozycji w branży kontraktowej produkcji elektroniki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w przemyśle elektronicznym)
  • znajomość: procesu montażu podzespołów elektronicznych, zagadnień związanych z lutowaniem rozpływowym, wave soldering, normy IPC-A-610
  • wiedza nt. wymagań produkcji seryjnej
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość j. angielskiego w zakresie słownictwa technicznego

Zakres obowiązków:

  • optymalizacja i nadzór nad procesem produkcji w zakresie montażu urządzeń elektronicznych oraz logistyki produkcji
  • prowadzenie dokumentacji procesowej w zakresie produkcji i procesów związanych z zapewnieniem i kontrolą jakości
  • optymalizacja, wdrażanie nowych technologii i działań udoskonalających produkcję
  • wsparcie techniczne dla zespołów logistyki i zaopatrzenia
  • udział w opracowywaniu wycen kosztów produkcji
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu zagadnień technologicznych i technicznych

  • pracę w firmie wykorzystującej nowoczesne technologie produkcyjne
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki wynagradzania

Miejsce podjęcia pracy

Piaseczno

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna