Inżynier Elektryk (branża morska)

Pracodawca:

Comatec Poland Sp. z o.o.

Firma Comatec Poland Sp. z o.o. jest międzynarodowym biurem konstrukcyjnym. Realizujemy kompleksowe projekty dla różnych sektorów rynku takich jak: pojazdy użytkowe, przemysł ciężki, przyrządy spawalnicze, przyrządy montażowe. Nasze biura zlokalizowane są w Finlandii, Szwecji, Polsce oraz Indiach.

Wymagania:

  • min. 3 - letniego doświadczenia w pracy na rynku morskim
  • wykształcenia wyższego technicznego
  • znajomości oprogramowania CAD
  • znajomości przepisów klasyfikacyjnych
  • znajomości j. angielskiego pozwalającej na poziomie min. B2

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w projektach i budowach statków
  • inspekcje na statku - nadzór nad projektem
  • przegląd instalacji przed przystąpieniem do projektu

Firma oferuje:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szeroki pakiet pozapłacowy oraz stabilne warunki zatrudnienia

Miejsce podjęcia pracy

Gdańsk

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne