Inżynier / Technik Elektryk (Dział ofert i przygotowania produkcji)

Pracodawca:

Marat Sp. z o.o.

Grupa MARAT jest grupą spółek o wieloprofilowym zakresie działalności, dzięki czemu jest w stanie zapewnić kompleksowe dostawy najwyższej jakości produktów dla wielu gałęzi przemysłu Siedziba spółek mieści się w Rybniku, przy ul. Brzezińskiej 8a.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne. Preferowane kierunki elektryka i elektrotechnika
  • doświadczenie w kosztorysowaniu prac elektrycznych, w szczególności w działach wycen po stronie wykonawcy instalacji elektrycznych/niskoprądowych lub GW
  • doświadczenie w bezpośrednim nadzorze nad wykonywaniem prac instalacyjnych lub przy opracowywaniu projektów branżowych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość programów kosztorysowych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość cen rynkowych materiałów i usług
  • znajomość systemów niskoprądowych SSP, DSO, SKD, SSWiN, CCTV, LAN, RTV, CO/LPG, AV, BMS

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji przetargowej w zakresie instalacji elektrycznych, niskoprądowych oraz automatyki/BMS
  • przygotowywanie i weryfikowanie przedmiarów robót
  • bezpośredni kontakt z firmami podwykonawczymi oraz dostawcami urządzeń i materiałów w zakresie zapytań ofertowych
  • analiza ofert podwykonawców i dostawców
  • kompletowanie wyceny projektu
  • koordynacja międzybranżowa
  • udział w spotkaniach negocjacyjnych z klientem

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • rozwój zawodowy
  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia

Miejsce podjęcia pracy

Rybnik

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne