Konstruktor

Pracodawca:

Relpol S.A.

Relpol S.A. to znany europejski producent, działający w branży elektrotechnicznej od 1958 roku. Produkty Relpol S.A. stosowane są w obszarach: automatyki przemysłowej i energetycznej, energoelektroniki, elektroniki przemysłowej i użytkowej, telekomunikacji, AGD i innych. Nasze mocne strony to doświadczenie, jakość, stali i zadowoleni klienci na całym świecie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - elektryczne lub mechaniczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora, znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektrotechniki i automatyki
  • wiedza w zakresie układów automatyki maszyn sterowania układami pneumatycznymi i elektrycznymi
  • znajomość konstrukcji aparatów elektrycznych
  • znajomość nowoczesnych narzędzi do projektowania - Solid Works
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • terminowe opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej nowych wersji wyrobów (przekaźników)
  • ulepszanie konstrukcji produkowanych wyrobów w celu zaspokojenia potrzeb klientów
  • konstruowanie nowych wyrobów poprzez uczestnictwo w pracach powoływanych zespołów projektowych
  • realizowanie zaplanowanych działań korygujących
  • prowadzenie dokumentacji konstrukcyjnej, dbanie o jej aktualność, zgodność z wymaganiami ISO 9001 oraz przyjętymi w spółce zasadami tworzenia i nanoszenia zmian w dokumentacji
  • definiowanie wymagań i opracowywanie norm materiałowych
  • nadzór nad wykonawstwem serii prototypowych, informacyjnych, wzorów do badań, wykonań specjalnych oraz prowadzenie badań wyrobów już istniejących
  • prowadzenie bieżącej analizy wyników badań laboratoryjnych oraz uwag zgłaszanych przez klientów
  • opracowywanie harmonogramu badań laboratoryjnych oraz sterowanie całością procesu badań
  • śledzenie zgłoszeń patentowych i nowych rozwiązań konstrukcyjnych z dziedziny przekaźników oraz stosowanie nowatorskich rozwiązań

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej rynkowo firmie, liderze na rynku w swojej branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Żary

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna