Inżynier Sprzedaży

Pracodawca:

Relpol S.A.

Relpol S.A. to znany europejski producent, działający w branży elektrotechnicznej od 1958 roku. Produkty Relpol S.A. stosowane są w obszarach: automatyki przemysłowej i energetycznej, energoelektroniki, elektroniki przemysłowej i użytkowej, telekomunikacji, AGD i innych. Nasze mocne strony to doświadczenie, jakość, stali i zadowoleni klienci na całym świecie. Obecnie poszukujemy Inżyniera Sprzedaży na województwa: łódzkie, świętokrzyskie, podkarpackie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektrotechnika lub automatyka
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży technicznej
  • znajomość branży elektrotechnicznej, elektromechanicznej i automatyki przemysłowej
  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie celów sprzedaży w podległym regionie
  • gotowość do pracy w terenie
  • bardzo dobre zdolności negocjacyjne
  • samodzielność, dyspozycyjność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • realizacja założonego planu sprzedaży w podległym regionie
  • udział w tworzeniu planów sprzedaży, planu działań i budżetu działu
  • systematyczny kontakt z klientami i partnerami handlowymi
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • przeprowadzanie prezentacji oferowanych produktów i rozwiązań
  • analiza potrzeb klientów i tendencji rynku
  • zgłaszanie potrzeb opracowania nowych lub modyfikacji istniejących produktów
  • zgłaszanie potrzeb wprowadzenia do oferty nowych towarów
  • zgłaszanie potrzeb wycofania wyrobów z oferty
  • ścisła współpraca z pozostałym pracownikami działu sprzedaży oraz z działem marketingu
  • promocja produktów firmy
  • dbanie o wizerunek firmy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o wysokich standardach pracy
  • pracę w systemie home office
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • wynagrodzenie składające się z podstawy i premii, adekwatne do zaangażowania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne szkolenia

Miejsce podjęcia pracy

woj. łódzkie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy