Specjalista Utrzymania Ruchu ds. Niezawodności

Pracodawca:

McCormick Polska S.A.

Firma McCormick jest globalnym liderem w branży smaku. Zatrudniamy ponad 10 000 pracowników na całym świecie i osiągamy roczne przychody przekraczające 4 mld dolarów. Jesteśmy producentem, dystrybutorem i sprzedawcą przypraw, miksów przyprawowych, dodatków i innych produktów smakowych dla całej branży spożywczej, lokali gastronomicznych, producentów żywności i firm cateringowych.
Cechuje nas pasja smaku. Spółka obsługuje klientów w prawie 50 lokalizacjach w 24 krajach, a jej marki dostępne są na rynkach ponad 110 krajów. Nasze zakłady przemysłowe doprawiają przekąski, zawijane kanapki, napoje i liczne inne produkty oferowane przez naszych klientów, wśród których znajdują się ogólnoświatowe sieci restauracji i czołowi producenci żywności. Spółka zatrudnia około 3600 pracowników i prowadzi działalność w 12 krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), obsługując klientów na ponad 25 rynkach w ramach osobnych działów zorientowanych na klientów indywidualnych i branżowych. Firma McCormick jest obecna na kluczowych rynkach konsumentów poprzez czołowe marki takie jak Schwartz w Wielkiej Brytanii. Centrala firmy na region EMEA znajduje się w Haddenham (Wielka Brytania).

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 2 lata
  • uprawnienie SEP G1 do 1kV
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy z systemami komputerowymi jak SAP, MS Office, CMMS
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości działania maszyn produkcyjnych
  • wdrażanie procedur i standardów
  • organizacja pracy podwykonawców na podległym terenie
  • wdrażanie korporacyjnych standardów technicznych w celu zapewnienia wysokiej jakości produkowanych wyrobów
  • przygotowywanie planów prewencji
  • wdrażanie standardów autonomicznego utrzymania ruchu
  • dokonywanie przeglądów technicznych i oględzin poawaryjnych

  • jako pracodawca popierający równe szanse w zatrudnieniu, dokłada starań zapewniających różnorodność personelu
  • możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dobrą atmosferę pracy

Miejsce podjęcia pracy

Stefanowo, okolice Piaseczna

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna