Inżynier Utrzymania Ruchu (Dział Elektroniki)

Pracodawca:

Wabco Polska Sp. z o.o.

WABCO jest liderem innowacji i globalnym dostawcą technologii poprawiających bezpieczeństwo oraz efektywność działania pojazdów ciężarowych. Od ponad 150 lat WABCO niezmiennie pozostaje pionierem przełomowych produktów i systemów hamowania, stabilizacji jazdy, zawieszenia, automatycznych skrzyń przekładniowych oraz aerodynamiki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki techniczne)
  • umiejętność zarządzania projektami organizacyjnymi i technicznymi
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość obsługi komputera
  • otwartość, komunikatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność
  • mile widziana znajomość procedur LOTO i TPM
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - mile widziane

Zakres obowiązków:

  • dbałość o utrzymanie procesów produkcyjnych i zapewnienie zgodności ze standardami
  • realizacja działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu
  • wdrażanie i rozwój systematycznego rozwiązywania problemów technicznych oraz ich przyczyny
  • minimalizowanie okresów przestojów maszyn, ciągła poprawa stanu technicznego linii montażowych
  • raportowanie awarii w korelacji z oprogramowaniem CMMS, nadzór nad bazą części zamiennych, dokonywanie zamówień
  • realizacja celów produkcyjnych i jakościowych poprzez odpowiednią organizację pracy służb technicznych i współpracę z innymi działami
  • standaryzacja procesów utrzymania ruchu, nadzór na terminowością przeglądów maszyn oraz dopuszczeń technicznych, minimalnych oraz BHP
  • współpraca przy projektach rozwojowych i modernizacyjnych, nadzór nad dokumentacją techniczną
  • nadzór nad zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • wspieranie i szkolenie techników UR

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet medyczny Medicover
  • ubezpieczenie NW
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce
  • kartę Multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • bony świąteczne

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna