Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń Technicznych

Pracodawca:

Cert Partner Sp. z o.o. Sp.k.

Cert Partner to firma z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na polskim rynku od ponad trzynastu lat, wcześniej pod nazwą LUC - CE CONSULTING, w tym czasie pomogliśmy wielu firmom w tematyce bezpieczeństwa technicznego. Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte, realizujemy wdrożenia i kompleksowe doradztwo w zakresie oznaczenia CE, minimalnych wymagań BHP, pomagamy w kwestii spełniania norm oraz certyfikacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • gotowość do związania się z firmą na dłużej
  • samodzielność w działaniu, systematyczność i dobra organizacja pracy
  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętności pracy w zespole
Mile widziane:
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta i sprzedaży telefonicznej
  • język angielski na poziomie komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów poprzez:
  • telefoniczną sprzedaż szkoleń technicznych
  • doradztwo w zakresie doboru szkoleń
  • wizyty u klientów
  • udział w branżowych targach i konferencjach
  • tworzenie i aktualizowanie treści reklamowych w portalach internetowych
  • tworzenie baz danych kontrahentów
  • podtrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji handlowych ze stałymi klientami
  • ofertowanie i bieżącą obsługę klientów w zakresie sprzedaży
  • realizację celów sprzedażowych
  • raportowanie przełożonemu efektów pracy i wyników sprzedaży
  • współpracę z pozostałymi działami firmy

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie: podstawa + system premiowy
  • pracę w biurze w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • szkolenia i wsparcie merytoryczne
  • narzędzia i materiały niezbędne do pracy
  • pracę w Opolu w miłym i zaangażowanym zespole

Miejsce podjęcia pracy

Opole

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne