Elektroinstalator

Pracodawca:

AKSON Elektro Sp. z o.o.

Firma AKSON Elektro działa na rynku od 2002 roku w obszarze kompleksowej obsługi inwestycji w zakresie instalacji teletechnicznych oraz specjalistycznych systemów bezpieczeństwa, sterowania i kontroli. Nasze doświadczenie i umiejętności w zakresie realizacji dużych przedsięwzięć, dogłębna wiedza specjalistyczna oraz zawodowe umiejętności kadry uzyskały rekomendację czołowych firm budowlanych. Zespół AKSON Elektro to ponad 40 inżynierów i techników, którzy realizują kontrakty na terenie całego kraju. Nasz podstawowy profil działalności związany jest z usługami w sektorze budowlanym. Obecnie nowoczesne budownictwo kubaturowe cechuje duże nasycenie instalacjami których zadaniem jest optymalizacja kosztów eksploatacji, oraz zwiększenie bezpieczeństwa, dlatego zapotrzebowanie na usługi firm specjalistycznych rozumiejących specyfikę usług w tym obszarze stale rośnie. AKSON elektro, będąc największą tego typu firmą w regionie, odnotowuje systematyczny wzrost obrotów. Wypełniony portfel zamówień powoduje dowodzi wysokiej jakości naszych kompetencji, docenianych przez naszych wieloletnich partnerów biznesowych, takich jak Skanska, Budimex, Mercury, Nexus, Siemens, PBO, Mazel. Za najważniejsze zadanie jakie sobie postawiliśmy, budując AKSON Elektro, było osiągniecie najwyższego poziomu świadczonych usług. Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie w branży, uważamy, że wysoko specjalistyczne usługi z zakresu instalacji teletechnicznych, automatyki budynkowej i przemysłowej mogą być prowadzone wyłącznie z udziałem profesjonalnej kadry technicznej. Posiadamy potencjał i doświadczenie, które pozwala nam realizować najtrudniejsze projekty dla najbardziej wymagających Klientów.

Wymagania:

  • poszukiwani pracownicy z wykształceniem elektrycznym/elektrotechnicznym od średniego do wyższego
  • mile widziane doświadczenie w zakresie instalacji systemów teletechnicznych i automatyki budynkowej
  • oczekiwane cechy osobowościowe: zmysł techniczny, wyobraźnia przestrzenna, chęć do podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy na budowie, gotowość do podróży służbowych (jeśli zaistnieje taka konieczność)

Zakres obowiązków:

  • montaż i uruchomienia systemów teletechnicznych i automatyki na obiektach przemysłowych, biurowych, użyteczności publicznej, itp.

Firma oferuje:

  • umowa o pracę
  • szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i awansu

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy