Inżynier Elektryk-Automatyk

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Międzynarodowa firma wyspecjalizowana w technologii wodno-ściekowej dla przemysłu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w kierunku elektrotechniki/automatyki
  • min. 1 rok doświadczenia w branży automatyki (preferowana automatyka przemysłowa)
  • znajomość narzędzi do projektowania (Eplan, AutoCAD)
  • znajomość PLC i HMI (Siemens, Rockwell) oraz SCADA (Control Maestro, Siemens) od strony hardware lub software
  • znajomość norm europejskich w zakresie elektrotechniki
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym
  • umiejętności organizacyjne

Zakres obowiązków:

  • praca koncepcyjna nad projektami w zakresie elektrotechniki
  • prace projektowe (odpowiednio hardware lub software) uwzględniające budżet
  • współpraca z zespołem multidyscyplinarnym w jego części elektrycznej/automatyki
  • wsparcie projektu w zakresie elektrotechniki/automatyki
  • kontakt i wsparcie klienta na etapie projektowym i realizacyjnym
  • raportowanie do przełożonego

Firma oferuje:

  • ambitną pracę w przyjaznym międzynarodowym zespole
  • możliwości ciągłego rozwoju
  • stabilne zatrudnienie

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne