Inżynier Procesu - Technolog

Pracodawca:

Mondi Świecie S.A.

Dołącz do Mondi i rozwiń swój prawdziwy potencjał w międzynarodowej grupie z branży produkcji opakowań i papieru, zatrudniającej 25.000 osób w 30 krajach na całym świecie. Kluczowe zakłady Grupy znajdują się w Europie Centralnej, Rosji, obu Amerykach i RPA. Jesteśmy silnie skoncentrowani na klientach. Od 1973 roku opracowujemy innowacyjne produkty

Wymagania:

  • student/ka ostatniego roku lub absolwent/ka studiów wyższych magisterskich (preferowane kierunki: technologia chemiczna, papiernictwo i poligrafia, chemiczna technologia drewna, mechaniczna technologia drewna, inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria produkcji)
  • wiedza z zakresu technologii oraz najnowszych metod i technik badań laboratoryjnych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • analityczne podejście do problemów
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • nastawienie na rozwój i poznawanie nowych zagadnień
  • znajomość pakietu MS Office

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie wysokiej jakości produkowanego papieru poprzez kontrolę surowców i procesów oraz wyrobów gotowych zgodnie z potrzebami klientów
  • analiza wskaźników technologiczno-produkcyjnych i kosztowych pod względem ich optymalizacji
  • udoskonalanie procesów technologicznych, wprowadzanie nowych technologii w celu redukcji kosztów i zwiększenia wydajności
  • współudział w opracowywaniu planów produkcyjnych i remontowych wydziału
  • nadzorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • wypracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w nadzorowanym ciągu produkcyjnym
  • realizacja nowych projektów zmierzających do zwiększenia zdolności produkcyjnych lub optymalizacji kosztów
  • ścisła współpraca z działem serwisu technicznego i udział w serwisowaniu klientów (współpraca z firmami zagranicznymi)

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w jednym z największych zakładów papierniczych w Europie o silnej pozycji na rynku
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny, m.in. premia kwartalna, nagroda roczna, bonus urlopowy i świąteczny
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. dofinansowanie posiłków, żłobka, przedszkola, kolonii dla dzieci, sanatoriów, karty Multisport oraz wyjazdów sportowo-rekreacyjnych
  • wysoka dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania
  • rozwój zawodowy oraz szeroki pakiet szkoleń

Miejsce podjęcia pracy

Świecie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna