Inżynier w Dziale Produkcji

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Opis pracodawcy:

Globalny lider w produkcji FMCG

Wymagania:

  • absolwenci wyższych uczelni technicznych (z tytułem magistra inżyniera) w zakresie wiedzy z dziedziny: mechatroniki, automatyki i robotyki, elektroniki, mechaniki, inżynierii produkcji i innych podobnych kierunków
  • umiejętność komunikacji i pracy z innymi
  • zdolności przywódcze, kreatywność i inicjatywa
  • analityczne myślenie i gotowości do podejmowania wyzwań
  • preferowane 2-5 lat doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • praca nad projektami, które wspierają bieżące strategie biznesowe
  • współpraca z wielofunkcyjnymi zespołami oraz zarządzanie zespołem projektowym
  • budowanie wiedzy biznesowej, technologii i aplikacji wspierającej procesy produkcyjne
  • współpraca z innymi fabrykami w Polsce i na świecie w celu wymiany doświadczeń i wiedzy
  • podejmowanie realnych decyzji mających bezpośredni wpływ na biznes
  • analiza i optymalizacja procesu produkcyjnego
  • wdrażanie nowego sprzętu, wprowadzanie ulepszeń produktu i surowców

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej i posiłków itp.)
  • znaczącą odpowiedzialność od pierwszego dnia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • poznanie systemów produkcyjnych w praktyce
  • profesjonalny program szkoleń i narzędzi wspomagający zarządzanie i egzekucję projektów
  • przyjazną atmosferę pracy w oparciu o wzajemne zaufanie i szacunek
  • ciągły coaching i feedback

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna