Inżynier Procesu

Pracodawca:

Lovink Polska Sp. z o.o.

Firma Lovink Polska Spółka z o.o. w Wykrotach jest firmą zajmującą się emaliowaniem elementów żeliwnych do AGD, m.in. kratek do kuchenek gazowych, rusztów. Firma funkcjonuje na terenie strefy ekonomicznej w Wykrotach od ponad 10 lat. Firma macierzysta znajduje się w Holandii, gdzie sprawnie działa od ponad 100 lat.

Wymagania:

  • zdolność do przekazywania niezbędnej wiedzy technicznej do produkcji w kontrolowany sposób i we współpracy z produkcją ("Przenosić" wiedzę techniczną i kontrolę procesu na instrukcje, procedury itp.)
  • zdolność analityczna, myślenie przyczynowo-skutkowe oraz syntetyczna prezentacja zadań i celów
  • zdolność do współpracy i pracy z odpowiedzialnością produkcyjną w celu wdrożenia działań korygujących i zapobiegawczych
  • znajomość podstawowych zasad mechanicznych / inżynierskich
  • umiejętności w zakresie pracy zespołowej i aktywność w programach doskonalenia procesów
  • dostępność i umiejętność łączenia teorii z praktyką
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (plus język niemiecki mile widziany)
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i kultury osobistej
  • bardzo dobra organizacja umiejętności związanych z zarządzaniem pracą i czasem
  • niezależność i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • zdolność dzielenia się wiedzą z inżynierami w Lovink w Holandii
  • umiejętność ustalania priorytetów i odpowiedniego postępowania
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • kategoria prawa jazdy B
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za proces technologiczny i stały poziom procesu produkcyjnego
  • opracowanie instrukcji i parametrów technologicznych niezbędnych do wprowadzenia nowych produktów
  • analiza odpadów na każdym etapie produkcji oraz określenie i wdrożenie korekt wraz z działem produkcji
  • organizowanie spotkań dotyczących analizy błędów i sprawozdawczości wraz z wytycznymi dotyczącymi zmian. Raportowanie w języku angielskim po stronie holenderskiej
  • współpraca z odpowiednikiem tej funkcji w Holandii w Lovink Technocast b.v.
  • badanie i wprowadzenie nowych technologii w zakresie emalii/lakierowania
  • udział w projektach usprawniających proces technologiczny

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • częściowy zwrot kosztów dojazdów
  • szkolenie w Holandii w Lovink Technocast b.v.
  • szkolenie w Niemczech - obszar emaliowania (tylko po niemiecku)
  • bony świąteczne
  • imprezy okolicznościowe, wycieczki dla pracowników np. dzień dziecka
  • bony lub gotówka na święta
  • ubezpieczenia grupowe

Miejsce podjęcia pracy

Wykroty

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna