Inżynier Sprzedaży

Pracodawca:

August Kuhfuss Sp. z o.o.

Założona w 2011 r. spółka August Kuhfuss jest liderem w zaopatrzeniu przemysłu w produkty przenoszenia napędu (łożyska, pasy, łańcuchy, silniki liniowe, technika liniowa). Poprzez przynależność do międzynarodowej firmy August Kuhfuss Nachf. Ohlendorf GmbH oraz organizacji ONE4Germany obsługujemy międzynarodowe koncerny i czołowych producentów maszyn i urządzeń. Poszukujemy pracowników na stanowiska inżynier sprzedaży, którzy ukończyli już stopień inżyniera lub są na etapie ukończenia. W przypadku kontynuowania edukacji tworzymy elastyczne godziny pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • prawo jazdy kat. B
  • silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • doświadczenie w branży technicznej lub sprzedażowej (mile widziane)
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny)

Zakres obowiązków:

  • techniczna obsługa klienta
  • doradztwo techniczne, w tym organizacja szkoleń produktowych
  • dobór i sprzedaż części zamiennych przeniesienia napędu do maszyn
  • aktywne pozyskiwanie klientów w szczególności na terenie województwa wielkopolskiego

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • specjalistyczne szkolenia w zakresie oferowanych produktów w kraju i za granicą
  • praktyczną naukę języka niemieckiego

Miejsce podjęcia pracy

Poznań

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne