Kierownik Produkcji

Pracodawca:

Klient agencji zatrudnienia nr 9175

Naszym klientem jest niemiecka firma Wago Elwag Sp. z o.o., od ponad 50 lat specjalizująca się w produkcji nowatorskich rozwiązań dla przemysłu, techniki procesowej i automatyki. Niedawno rozpoczęła się budowa drugiej fabryki Wago Elwag w Polsce, która stanie się jednocześnie dziesiątym zakładem produkcyjnym firmy na świecie. Dla naszego klienta poszukujemy obecnie doświadczonego kandydata na stanowisko Kierownika Produkcji (lokalizacja: Wrocław).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • praktyka w zakresie wdrażania zmian w zarządzanym zespole
  • umiejętność motywowania i zarządzania poprzez cele
  • dobra znajomość języka angielskiego (język niemiecki będzie atutem)
  • otwartość, wspierające podejście do zarządzanego zespołu
  • solidność, metodyczne i uporządkowane podejście do realizacji zadań

Zakres obowiązków:

  • planowanie i delegowanie zadań oraz nadzór nad ich realizacją przez zespół podległych pracowników, rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • rozwój kompetencji liderskich u podległego zespołu, zarządzanie poprzez obecność, promowanie zarządzania partycypacyjnego
  • motywowanie i integrowanie zespołu, budowanie identyfikacji zespołowej
  • budowanie świadomości jakościowej wśród pracowników

Firma oferuje:

  • komfortowe warunki pracy w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju w rozrastającej się organizacji
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz premię roczną
  • pakiet świadczeń dodatkowych (np. ubezpieczenie na życie, pakiet szkoleń, samochód służbowy)

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne