Asystent Projektanta

Pracodawca:

BR TEXO Sp. z o.o.

Firma BR TEXO Sp. z o.o. jest zbudowana na doświadczeniu dwóch pokoleń inżynierów. Naszym skarbem są zasoby ludzkie a w konsekwencji doświadczenie i wiedza. Oferujemy pełną obsługę realizacji inwestycji w zakresie instalacji sanitarnych (wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, solarnych itp.) W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na ww. stanowisko

Wymagania:

  • ukończona specjalizacja z wentylacji, klimatyzacji i ogrzewnictwa (lub 4/5 rok studiów)
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu ww. instalacji
  • znajomość programów CAD, Ms Office, Instal Therm, Went Pack
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaangażowanie, kreatywność, dyspozycyjność
  • mile widziana umiejętność kosztorysowania

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie projektów instalacji sanitarnych, przede wszystkim klimatyzacji i wentylacji

Firma oferuje:

  • pracę w małej ale dobrze prosperującej firmie
  • rodzaj umowy o pracę i wymiar czasu pracy - do ustalenia
  • prace w świetnym zespole
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość odbycia praktyki zawodowej projektowej i na budowie

Miejsce podjęcia pracy

Czachówek (pow. piaseczyński)

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna