Młodszy Inżynier Projektu

Pracodawca:

SMD Polska Sp. z o.o.

SMD Polska Sp. z o.o. to międzynarodowa firma z siedzibą w Polsce. Jej zespół rekrutuje się z pracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i realizacji projektów procesowych. Obszarem działalności firmy jest przemysł spożywczy, gdzie oferujemy kompleksowy zakres usług związanych z przetwórstwem płynnych form żywności oraz branża kosmetyczna.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynierskie)
  • minimum 5-letnie doświadczenie, preferowane w przemyśle spożywczym
  • doświadczenie w prowadzeniu zespołu (warsztat)
  • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność pracy z własnej inicjatywy z minimalnym nadzorem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, w mowie i piśmie
  • wiedza i doświadczenie w zakresie: przeprowadzania inspekcji, orurowania i spawania
  • sumienność i odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
  • ukierunkowanie na wynik oraz mentalność hands-on
  • zaawansowana umiejętność obsługi MS Office (Excel, Words, MS Project)
  • znajomość obsługi programów 3D (Inventor, lub podobny) oraz 2D (AutoCad)
  • zdecydowanie
  • prawo jazdy kat. B oraz własny transport

Zakres obowiązków:

  • czytanie/weryfikacja wszystkich danych związanych z projektem, rysunków izometrycznych, P & ID i planów projektu
  • ocena projektów inżynieryjnych i rysunków (design review)
  • szczegółowe planowanie i kierowanie warsztatem (personel) włącznie z podwykonawcami
  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej dla różnych projektów (w porozumieniu z kierownikiem produkcji)
  • zamawianie niezbędnych urządzeń oraz usług, odpowiedzialność za terminowe dostawy materiałów we współpracy z kierownictwem
  • wykrywanie niewłaściwych materiałów, dostaw itd. oraz podejmowanie odpowiednich działań
  • kontakt pomiędzy warsztatem a inżynierami/kierownikami projektu
  • sporządzanie planu pracy w porozumieniu z zespołem oraz kierownikiem projektu, w tym szczegóły dotyczące materiałów i urządzeń, kosztów, mechaniki i personelu, ogólnej osi czasu i standardów jakościowych
  • opracowanie planów działania i list we współpracy z zespołem projektowym i kierownikiem projektu
  • prowadzenie plików projektu oraz dokumentacji
  • przeprowadzanie kontroli jakości podczas projektu, ponadto przeprowadzanie inspekcji/FAT (Factory Accaptence Tests) na podstawie określonych list kontrolnych (procedur)
  • przekazywanie wiedzy zespołowi

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość rozwoju
  • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne