Projektant Elektryk

Pracodawca:

JANURA Sp. z o.o.

JANURA Sp. z o.o. to biuro projektowe specjalizujące się w projektowaniu i zarządzaniu projektami dla budynków w zakresie branży sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej oraz automatyki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym (mgr inż.)
  • min. 3-letnie doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji projektowej
  • doświadczenie w projektowaniu różnego typu obiektów kubaturowych
  • dobra znajomość oprogramowania AutoCAD oraz pakietu MS Office
  • umiejętność zarządzania zespołem projektowym
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań

Zakres obowiązków:

  • projektowanie instalacji elektrycznych w obiektach kubaturowych (m.in. w budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej, mieszkaniowych)
  • zarządzanie budżetem projektu oraz pracą asystentów
  • współpraca z projektantami innych branż

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole i w przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • udział w wielobranżowych projektach stanowiących wyzwanie zawodowe

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław

Wymiar zatrudnienia

pełny etat, część etatu

Rodzaj umowy

umowa o pracę, zlecenie / umowa o dzieło

Wyjazdy

praca stacjonarna