Inżynier Serwisu Wyjeżdżającego (k/m)

Pracodawca:

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

TRUMPF Huettinger jest światowym liderem w produkcji zasilaczy do procesów plazmowych, wzbudzania laserów CO2, oraz aplikacji nagrzewania indukcyjnego. W procesach plazmowych wykonywane są półprzewodniki, szkło architektoniczne, ekrany dotykowe, ogniwa słoneczne, utwardzanie powierzchni (hardcoating). Nasze produkty zapewniają potrzebną moc dla wielu gałęzi przemysłu High-Tech.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe elektryczne
  • doświadczenie i wiedza z zakresu elektroniki i energoelektroniki
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego z uwzględnieniem słownictwa technicznego

Zakres obowiązków:

  • naprawa i inżynierska analiza urządzeń u Klientów (min: Europa, Japonia, Korea Południowa, USA) jak również w siedzibie Spółki
  • doradztwo aplikacyjne (procesy Hard coating, systemy solarne)
  • ścisła współpraca z działem badawczo-rozwojowym

  • atrakcyjną i stabilną pracę w środowisku międzynarodowym dla światowych liderów przemysłu półprzewodnikowego
  • swobodną atmosferę pracy
  • roczną premię regulaminową
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Multisport
  • na terenie firmy do dyspozycji w pełni wyposażona siłownia oraz pokój relaksu z konsolą do gier oraz HTC VIVE do regeneracji sił i odpoczynku

Miejsce podjęcia pracy

Zielonka k. Warszawy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy