Inżynier Sprzedaży - Specjalista ds. Rynku Inwestycyjnego Klimatyzacji

Pracodawca:

Elektronika S.A.

Elektronika S.A. to intensywnie rozwijająca się firma inżynierska specjalizująca się w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji. Dystrybuuje urządzenia wytwarzane przez największych światowych producentów jak Mitsubishi Heavy Industries, Danfoss, Copeland, Alco, Frascold, Rhoss, Thermofin oraz Alfa Laval. Spółka poza działalnością handlową wspiera i koordynuje realizację inwestycji w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie kierunkowe (chłodnictwo/klimatyzacja lub inżynieria sanitarna)
  • udokumentowane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze "dużych Klientów"
  • bardzo dobra znajomość rynku i produktów konkurencyjnych
  • wysoka kultura osobista i rzetelność
  • mile widziana znajomość systemów branżowych (np. AutoCad, systemy doborowe itp.)
  • dobra znajomość języka angielskiego, inne będą dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność i mobilność

Zakres obowiązków:

Do głównych zadań będzie należało monitorowanie rynku inwestycyjnego, kontakty z projektantami, wspieranie firm realizujących inwestycje. Zadania te będą realizowane w sposób samodzielny jednocześnie przy mocnej współpracy z całym zespołem Inżynierów Sprzedaży. Stanowisko przewiduje mieszany tryb pracy: biurowo - terenowy.

  • Zarządzanie bazą Klientów własnych oraz obecnych Klientów Spółki
  • Pozyskiwanie nowych kontaktów oraz propagowanie proponowanych rozwiązań
  • Wsparcie projektantów i firm instalacyjnych przy realizacji inwestycji
  • Współpraca z całym zespołem Inżynierskim w Polsce
  • Strategiczny rozwój marki oraz świadome kreowanie wizerunku podległych produktów
  • Ciągły rozwój własny w zakresie produktu, nowych technologii i ciekawych rozwiązań

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na pełny etat
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • wyjątkową atmosferę pracy i wsparcie zespołu
  • możliwość rozwoju i udziału w dodatkowych szkoleniach

Miejsce podjęcia pracy

Gdynia

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne