Projektant Instalacji Przemysłu Spożywczego

Pracodawca:

Milk Hydrosan Sp. z o.o.

Milk Hydrosan Sp. z o.o. jest polską firmą, działającą z powodzeniem na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych np.: Rosja, Białoruś, Ukraina, Azerbejdżan, Litwa, Łotwa, Kazachstan oraz współpracujemy z krajami Unii Europejskiej. Dział Inżynierii Procesowej prowadzi działalność i wykonuje, dostarcza i uruchamia urządzenia i instalacje do przerobu produktów spożywczych (mleko, serwatka, jajka itp.) na bardziej złożone produkty jak koncentraty, proszki itp.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe
  • praktyka zawodowa
  • znajomość oprogramowania do projektowania w systemach komputerowych
  • mile widziana znajomość języków obcych (j. angielski, j. rosyjski)
  • gotowość do odbywania delegacji

Zakres obowiązków:

  • projektowanie instalacji technologicznych dla przemysłu spożywczego w tym do przerobu serwatki i mleka, urządzeń suszarniczych, zestawów pasteryzujących, spożywczych kolektorów zaworowych, systemów mycia instalacji w systemie CIP, układów dozujących itp.
  • projektowanie urządzeń do filtracji i zagęszczania cieczy
  • prowadzenie rozruchów technologicznych
  • nadzór nad montażem

  • motywacyjny system pracy opierający się na atrakcyjnym wynagrodzeniu: zasadniczym, premii tematycznych, premii od zdobytych tematów. Roczne premie uznaniowe
  • szereg benefitów takich jak: opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, pakiet za wysługę lat, pakiet zobowiązań wynikający z Kodeksu Pracy, system zapomóg socjalnych
  • profesjonalne szkolenia tematyczne
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, lub inne formy zatrudnienia
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

Radzymin

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne