Konstruktor

Pracodawca:

Fabryka Kotłów SEFAKO S.A.

Fabryka Kotłów SEFAKO S.A. jest jedną z najbardziej cenionych firm w przemyśle energetycznym w Europie. Jest także jednym z największych pracodawców w regionie świętokrzyskim. To także wiodący producent elementów ciśnieniowych, do wszelkiego rodzaju kotłów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe politechniczne o kierunkach mechanicznych energetycznych, specjalność: systemy i urządzenia energetyczne, kotły, technologia cieplna
  • dobra znajomość podstawowych zagadnień termodynamiki, wymiany ciepła i mechaniki płynów, wytrzymałości materiałów
  • znajomość programów wspomagających prace projektowe: AutoCaD, Inventor, Solid Works i inne
  • umiejętność pracy pod presja realizacji zadań terminowych
  • preferowana dobra znajomość języków obcych

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie obliczeń, projektowania i konstruowania w zakresie techniki kotłowej i ciepłownictwa
  • wykonywanie dokumentacji technicznej w systemie AutoCaD zgodnie z określonymi zasadami, normami zakładowym, zgodnie z przepisami UDT, normami PN oraz obowiązującymi dla danego zlecenia wymogami i standardami
  • poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych, wdrażanie nowych technologii i materiałów - aktywna praca nad optymalizacją, rozwojem i unowocześnieniem wyrobów oraz usprawnieniem technik wytwarzania

Miejsce podjęcia pracy

Sędziszów

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna