Inżynier Wsparcia Technicznego (Automatyka Przemysłowa)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Międzynarodowa firma - producent innowacyjnych rozwiązań i urządzeń w automatyce przemysłowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum rok doświadczenia w branży automatyki przemysłowej
  • wiedza techniczna w obszarze systemów embedded
  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów w systemach Windows/Linux
  • podstawowa znajomość programowania w językach C#, C++, VB.net
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz realizowania kilku projektów jednocześnie

Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne dla klientów w procesie przed i po sprzedaży produktów
  • odpowiadanie na zapytania klientów (telefonicznie, mailowo oraz podczas wizyt bezpośrednich)
  • proponowanie najlepszych dla klientów rozwiązań

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość odbywania szkoleń

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna