Kierownik Działu Technicznego Chłodnictwa

Pracodawca:

Elektronika S.A.

Elektronika S.A. to intensywnie rozwijająca się firma inżynierska specjalizująca się w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji. Dystrybuuje urządzenia wytwarzane przez największych światowych producentów jak Mitsubishi Heavy Industries, Danfoss, Copeland, Alco, Frascold, Rhoss, Thermofin oraz Alfa Laval. Spółka poza działalnością handlową wspiera i koordynuje realizację inwestycji w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w dziedzinie dużych instalacji chłodniczych
  • zdolność do zorganizowanej i przemyślanej pracy
  • wykształcenie techniczne kierunkowe i/lub duże doświadczenie w branży
  • naturalna ciekawość i pasja związana z techniką chłodniczą
  • chęć pomagania w rozwiązywaniu problemów natury technicznej
  • dobre rozumienie potrzeb wszystkich stron procesu sprzedaży
  • dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane również inne)
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • uprawnienia branżowe (karta f-gaz, uprawnienia budowlane, elektryczne, projektanckie) będą dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy z naturalnymi czynnikami będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • budowanie i nadzorowanie realizacji procedur przed i posprzedażowych
  • osiąganie poziomu eksperckiego w dziedzinie oferowanych produktów w celu wspierania Klientów i Pracowników firmy
  • obsługa serwisowa i gwarancyjna, opracowywanie dokumentacji technicznej i wsparcie w poszukiwaniu rozwiązań dedykowanych dla konkretnych potrzeb

  • pracę w profesjonalnym i zgranym zespole zorientowanym na Klienta i technikę
  • stabilne zatrudnienie w Spółce z niemal 30-letnim stażem w branży
  • dużą samodzielność ale i wsparcie przy budowaniu działu i realizacji zadań
  • potrzebne profesjonalne narzędzia pracy
  • godne wynagrodzenie

Miejsce podjęcia pracy

Gdynia

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne