Specjalista ds. Sprzedaży Chłodnictwa i Klimatyzacji

Pracodawca:

Elektronika S.A.

Elektronika S.A. to intensywnie rozwijająca się firma inżynierska specjalizująca się w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji. Dystrybuuje urządzenia wytwarzane przez największych światowych producentów jak Mitsubishi Heavy Industries, Danfoss, Copeland, Alco, Frascold, Rhoss, Thermofin oraz Alfa Laval. Spółka poza działalnością handlową wspiera i koordynuje realizację inwestycji w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze handlowej Klientów inwestycyjnych oraz B2B
  • wykształcenie techniczne kierunkowe/ branżowe lub duże doświadczenie
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • rzetelność w podejściu do realizacji powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista oraz partnerskie podejście do Klientów
  • chęć do stałego poszerzania swoich kwalifikacji
  • sprawne posługiwanie się komputerem (MS Office, AutoCad itp.)
  • dobra znajomość j. angielskiego (inne będą dodatkowym atutem)
  • prawo jazdy kat.B

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie tematów handlowych
  • obsługa aktualnych Klientów
  • budowanie trwałych relacji oraz współpraca z instalatorami i serwisantami
  • dobór urządzeń klimatyzacyjnych lub chłodniczych, odpowiadających zgłaszanemu zapotrzebowaniu Klientów

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na pełny etat
  • godne i adekwatne wynagrodzenie
  • pozytywną atmosferę pracy i wsparcie zespołu
  • możliwość rozwoju i udziału w dodatkowych szkoleniach

Miejsce podjęcia pracy

Łódź, Gdynia lub Poznań

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne