Konstruktor - Technolog

Pracodawca:

Compin Polska Sp. z o.o.

Firma Compin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi poszukuje kandydatów na stanowisko Konstruktor/Technolog

Compin

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość programu SolidWorks i Catia na poziomie zaawansowanym
  • znajomość j. angielskiego lub j. francuskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (stały kontakt z firmą - matką we Francji)
  • samodzielność, umiejętność organizowania sobie pracy
  • mile widziani absolwenci szkół technicznych

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w projektowaniu foteli na potrzeby przemysłu kolejowego (pociągi, metro, tramwaje)
  • rozwiązywanie technologicznych problemów koncepcji projektu
  • opracowanie zmian i udoskonaleń konstrukcyjnych w programach CATIA i Solid Works
  • wprowadzanie modyfikacji do projektu
  • wsparcie techniczne innych działów
  • analiza technologii wykonania produktów
  • analiza kosztów i jakości
  • stanowisko w znacznym stopniu autonomiczne i dające duże możliwości rozwoju
  • przewidziane szkolenia we Francji

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • wyjazdy służbowe

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne