Projektant Systemów Automatyki (Programista)

Pracodawca:

Milk Hydrosan Sp. z o.o.

Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem, realizującym projekty z zakresu automatyki przemysłowej i produkcji maszyn. Rozwijamy się, po przez ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji i podejmowanie coraz ambitniejszych zadań. Jeśli nie boisz się wyzwań i rozwiązywanie problemów (inżynierskich) sprawia Ci satysfakcję, dołącz do nas.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość sterowników i środowiska programowania firmy Siemens
  • umiejętność programowania sterowników innych firm, będzie dodatkowym atutem
  • chęć do uczenia się i rozwiązywania zagadnień inżynierskich
  • gotowość do wyjazdów (rozruch odbywa się u klienta)
  • prawo jazdy

Zakres obowiązków:

  • konfiguracja i parametryzowanie elementów systemu sterowania
  • opracowanie algorytmu pracy urządzenia i programowanie PLC
  • wykonywanie wizualizacji
  • pisanie instrukcji obsługi dla operatorów
  • kontakt z klientem i innymi inżynierami
  • praca w biurze i na obiektach

Firma oferuje:

  • dobrą atmosferę
  • możliwość uczenia się (nacisk na rozwój)
  • chętnie widziani kandydaci spoza województwa mazowieckiego, oferujemy pomoc przy relokacji
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

Miejsce podjęcia pracy

Radzymin

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne