Technolog

Pracodawca:

Polska Grupa Odlewnicza S.A.

Grupa PGO to największa w Polsce grupa przemysłowa specjalizująca się w produkcji odlewów i odkuwek. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Rozwijamy się, pamiętając o równowadze i odpowiedzialności. Realizujemy coraz bardziej wymagające projekty do wielu sektorów przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na ww. stanowisko:

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu kuziennictwa/obróbki plastycznej
  • umiejętność wykorzystania oprogramowania CAD do tworzenia rysunków i dokumentacji produkcyjnej
  • znajomość pakietu programów Microsoft Office
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
  • otwartość na nowe rozwiązania
  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie technologii obróbki mechanicznej
  • współudział przy opracowywaniu działań korygujących i zapobieganie niezgodnościom
  • wsparcie technologiczne dla pracowników Działu obróbki skrawaniem
  • dobór narzędzi skrawających i oprzyrządowania technologicznego
  • proponowanie nowych rozwiązań w procesie obróbki

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Kuźni Glinik Sp. z o.o.
  • inwestycje w rozwój pracowników - dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkoleń, certyfikatów
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.)

Miejsce podjęcia pracy

Gorlice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna