Inżynier / Specjalista / Koordynator ds. Serwisu

Pracodawca:

LOOS Centrum Sp. z o.o.

LOOS Centrum Sp. z o.o. (Bosch Group) - Lider na rynku kotłów przemysłowych parowych i wodnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min 2 lata praktyki na podobnym stanowisku
  • j.angielski lub/i niemiecki na poziomie min. dobrym

Zakres obowiązków:

  • obsługa posprzedażowa
  • awarie
  • umowy serwisowe
  • reklamacje / gwarancje kontraktowe
  • rozliczanie serwisu
  • ekspertyzy
  • koordynacja uruchomienia kotłów
  • koordynacja pracy serwisantów

Firma oferuje:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę na umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w zgranym zespole
  • kontakt z technologiami kotłowni

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna