Konstruktor

Pracodawca:

Klimawent S.A.

Firma Klimawent produkuje wentylatory, odciągi stanowiskowe, odsysacze spalin, urządzenia filtrowentylacyjne oraz wiele innych urządzeń przeznaczonych do obsługi uciążliwych procesów technologicznych. Stawiamy na innowacyjność rozwiązań, funkcjonalność, wysoką jakość produkowanych wyrobów. Wszystkie rozwiązania są dziełem autorskim naszego zespołu konstruktorów. Od ponad 20 lat jesteśmy liderem na rynku polskim i światowym w branży filtrowentylacyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość programów konstrukcyjnych - Inventor 3D
  • doświadczenie zawodowe: 3 lata na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie projektów technicznych w zakresie konstrukcji urządzeń wentylacyjnych
  • nadzorowanie wdrażania prototypów projektowanych urządzeń

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pozapłacowe świadczenia pracownicze/ między innymi prywatna opieka medyczna

Miejsce podjęcia pracy

Gdynia

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna