Informatyk Wsparcia Technicznego

Pracodawca:

Polska Grupa Odlewnicza S.A.

Grupa PGO to największa w Polsce grupa przemysłowa specjalizująca się w produkcji odlewów i odkuwek. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Rozwijamy się, pamiętając o równowadze i odpowiedzialności. Realizujemy coraz bardziej wymagające projekty do wielu sektorów przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników do Odlewni Żeliwa "Śrem" S.A.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (informatyka lub kierunki pokrewne)
  • mile widziane min. roczne doświadczenie w obszarze wsparcia IT
  • umiejętność obsługi i naprawy urządzeń infrastruktury IT
  • znajomość pracy w oparciu o system ticketowy
  • dobra znajomość systemu z rodziny Microsoft Windows i pakietu Microsoft Office oraz Microsoft Windows Serwer i usługi Active Directory
  • umiejętność programowania VBA i makr
  • wskazana jest znajomość specyfiki środowisk systemów ERP, APS i MES
  • znajomość zagadnień sieciowych i umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych
  • znajomość zasad ITIL i ich praktycznego zastosowania
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji interpersonalnych oraz swobodę w kontaktach telefonicznych
  • doświadczenie we wsparciu dla oprogramowania typu CAD/CAM będzie stanowiło dodatkowy atut

Zakres obowiązków:

  • świadczenie usługi pomocy użytkownikom systemów IT - Service Desk
  • monitorowanie i bieżące usuwanie usterek sprzętu komputerowego, urządzeń mobilnych i oprogramowania
  • wspieranie użytkowników w zakresie eksploatacji sprzętu i oprogramowania
  • opieka nad wybranymi systemami informatycznymi
  • samodzielne rozwiązywanie zaistniałych problemów związanych z obsługą informatyczną

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • inwestycje w rozwój pracowników (program rozwoju kompetencji menedżerskich, dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkoleń, certyfikatów)
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (m.in. bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne)
  • pakiet socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Śrem

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne