Inżynier Wsparcia Sprzedaży

Pracodawca:

Safety Camera Systems Sp. z o.o.

Firma Safety Camera Systems Sp. z o.o. www.safetycam.pl, wyłączny autoryzowany dystrybutor rozwiązań nowoczesnych technik laserowych Laser Technology Inc. oraz rozwiązań firmy Redflex Traffic Systems Pty.

Wymagania:

  • znajomość specyfiki pracy służb Policji i/lub Straży Miejskich w zakresie bezpieczeństwa drogowego
  • wcześniejsze doświadczenie w obsłudze urządzeń elektronicznych i/lub wykształcenie w tym kierunku
  • umiejętność obsługi komputera
  • znajomość (doświadczenie) rynku rozwiązań ITS (Intelligent Transport Systems)
  • samodzielność i dyspozycyjność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie ofert technicznych
  • przeprowadzanie szkoleń i prezentacji techniczno-handlowych dotyczących produktów LaserTech i Redflex
  • utrzymywanie bieżących kontaktów techniczno-handlowych z klientami firmy
  • zarządzanie serwisem urządzeń i rozwiązań LaserTech i Redflex

Firma oferuje:

  • pracę w wymiarze etatu w elastycznych godzinach
  • pakiet szkoleń obejmujących produkty i rozwiązania LaserTech i Redflex
  • atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające wyniki pracy

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne