Specjalista Inżynieryjno-Techniczny w Zespole Laboratoriów Sygnalizacji Alarmu Pożaru i Automatyki Pożarniczej

Pracodawca:

Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej

Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej jest instytutem badawczym Państwowej Straży Pożarnej, nadzorowanym przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Stanowi zaplecze naukowe, badawcze, rozwojowe wiedzy technicznej w obszarze kształtowania właściwego poziomu bezpieczeństwa w ochronie przeciwpożarowej, zarządzaniu kryzysowym, ochronie ludności i obronie cywilnej. Prace realizowane są we współpracy z ośrodkami naukowymi, biznesem oraz dostawcami rozwiązań technologicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki elektronika, automatyka, elektrotechnika lub pokrewne)
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego, w tym min. rok doświadczenia związanego z kierunkami jak wyżej
  • znajomość obsługi urządzeń pomiarowych (generatory, oscyloskopy i inne)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE
  • rzetelność, dokładność, komunikatywność, wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

  • badania kwalifikacyjne urządzeń systemów przeciwpożarowych
  • tworzenie nowych stanowisk laboratoryjnych i usprawnianie istniejących
  • pomiary i badania na potrzeby ekspertyz
  • sprawdzanie, kalibracja urządzeń stanowiskowych

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wsparcie merytoryczne
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet medyczny
  • pakiet sportowo-rekreacyjny

Miejsce podjęcia pracy

Józefów

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna