Superoferta

Technik/Inżynier Serwisu Urządzeń Elektronicznych

Pracodawca:

Elmark Automatyka Sp. z o.o.

Elmark Automatyka działa od 20 lat. Jesteśmy dystrybutorem światowych liderów w branży automatyki takich jak Advantech, Moxa, Unitronics. Produkujemy komputery do pracy w trudnych warunkach pod własną marką Elmatic. Zajmujemy się doradztwem i szkoleniami oraz serwisem naszego sprzętu. Nasz zespół to młodzi ludzie o ponadprzeciętnych kwalifikacjach. Zatrudniamy 60 osób. Co roku dostarczamy sprzęt i usługi o wartości kilkudziesięciu milionów zł. Więcej o Elmark na www.elmark.com.pl/o-nas

Wymagania:

  • uczciwość, rzetelność, chęć do wykonywania profesjonalnej pracy
  • wykształcenie średnie techniczne (najlepiej technik elektronik) lub wyższe
  • umiejętność dokonywania napraw urządzeń elektronicznych na poziome 3 - board level - tzn. lokalizowania uszkodzeń, wymiany uszkodzonych elementów, testowania naprawionych podzespołów i całych urządzeń po naprawie
  • umiejętność posługiwania się nowoczesnymi urządzeniami do montażu elementów elektronicznych (lub chociaż chęć do nauczenia się posługiwania nimi)
  • umiejętność posługiwania się tradycyjnymi urządzeniami do montażu elementów elektronicznych (lutownicami małej mocy ze stabilizacją temperatury grota)
  • umiejętność posługiwania się nowoczesnymi urządzeniami pomiarowymi (oscyloskopy cyfrowe, mierniki, zasilacze laboratoryjne, regulowane obciążenia)
  • umiejętność czytania schematów urządzeń elektronicznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji i kart katalogowych urządzeń

Zakres obowiązków:

  • lokalizowanie uszkodzeń urządzeń elektronicznych
  • naprawianie urządzeń elektronicznych
  • testowanie urządzeń elektronicznych po naprawie
  • wpisywanie krótkich raportów z naprawy do bazy danych

  • pracę w siedzibie Firmy - ul. Niemcewicza 76, 05-075 Warszawa-Wesoła w godz. 8-16
  • dobre zarobki w zamian za dobrą pracę - proste i przejrzyste zasady wynagradzania
  • dobre i ergonomiczne warunki pracy w kilkuosobowym zespole zajmującym się serwisem
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez stały kontakt z nowoczesnym sprzętem
  • przyjazne wsparcie przełożonych i kolegów przy wykonywaniu wszystkich obowiązków

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa Wesoła

Wymiar zatrudnienia

pełny etat, część etatu

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie, kontrakt, zlecenie / umowa o dzieło, staż / praktyka

Wyjazdy

praca stacjonarna