Specjalista ds. Lean Management

Pracodawca:

Vorwerk Autotec Polska Sp. z o.o.

Vorwerk Autotec Polska sp. z o.o. jest globalną firmą, będącą liderem w branży Automotive w Polsce. Firma założona w 1989 roku jest jednym z przedsiębiorstw należących do grupy Vorwerk & Sohn Group z Wuppertal w Niemczech. Firma Vorwerk jest producentem i eksporterem wysokiej jakości części gumowo-metalowych oraz gumowych do zespołów jezdnych, modułów uszczelniających i tłumiących drgania dla producentów samochodów Original Equipment Manufacturer (BMW, VW/AUDI, DAIMLER, General Motors) oraz ich poddostawców na całym świecie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziany kierunek: budowa maszyn, zarządzanie produkcją)
  • 2 letnie doświadczenie związane z wdrażaniem zasad "Lean" w procesach produkcyjnych
  • praktyczna znajomość podejścia "Lean Management"
  • umiejętność zarządzania zespołami zadaniowymi
  • elastyczności, innowacyjności i dyspozycyjności
  • umiejętność rozwiązywania konfliktów i komunikacji w międzynarodowym środowisku
  • znajomość systemów informatycznych wspomagających zarządzanie
  • znajomość systemów zarządzania jakością
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • znajomości pakietu MS Office (Excel, Word)
  • cechy osobiste takie jak: zdolności organizacyjne, dokładność, otwartość

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie projektów "Lean Manufacturing" we wszystkich obszarach (Produkcja, Logistyka, Utrzymanie Ruchu etc.)
  • inicjowanie usprawnień, dające wymierne korzyści finansowe
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych
  • podniesienie efektywności i jakości pracy
  • ciągłe monitorowanie wyników i raportowanie
  • pełna współpraca ze wszystkimi służbami pomocniczymi

Firma oferuje:

  • stabilne wynagrodzenie
  • system szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w rozwijającej się firmie
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole

Miejsce podjęcia pracy

Brodnica

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna