Inżynier Sprzedaży - Specjalista ds. Sprzedaży Części

Pracodawca:

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.

Atlas Copco jest międzynarodową grupą przemysłową zajmującą pozycję światowego lidera oferującą klientom innowacyjne sprężarki, rozwiązania w zakresie technologii próżniowej, systemów uzdatniania powietrza, sprzęt budowlany i górniczy, narzędzia elektryczne, pneumatyczne i hydrauliczne oraz systemy montażowe.
Zaangażowani w trwały, zrównoważony rozwój.

Dołącz do Zespołu Profesjonalistów Atlas Copco Polska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży części/produktów/usług związanych z utrzymaniem ruchu i/lub znajomość urządzeń do wytwarzania sprężonego powietrza
  • nastawienia na klienta i orientacja na rezultaty
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, w tym umiejętności negocjacji
  • samodzielność w działaniu, skuteczność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • otwartość, przedsiębiorczość i umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • dobra znajomości języka angielskiego, w tym także w zakresie specjalistycznej wiedzy technicznej
  • praktyczna znajomość MS Office oraz doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CRM

Zakres obowiązków:

  • pro-aktywna sprzedaż części i produktów serwisowych z zakresu sprężarek stacjonarnych i urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza
  • pozyskiwanie zamówień oraz przygotowywanie ofert dla klientów
  • prowadzenie negocjacji warunków współpracy z klientami
  • utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami i dystrybutorami
  • udział w przygotowaniu i prowadzeniu działań marketingowych oraz promocyjnych
  • sporządzanie dokumentacji i raportów sprzedażowych
  • aktywna praca z systemem CRM
  • reprezentowanie firmy na imprezach branżowych - targach, seminariach, konferencjach

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji ze skandynawską kulturą organizacyjną i przyjazną atmosferą w pracy
  • program wdrożenia do pracy i szkolenia zawodowe
  • dostęp do innowacyjnych rozwiązań technologicznych
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy - laptop, telefon
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m. in.: prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie na życie)

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna